sun

Poradnia online

Zapraszamy do zarejestrowania się na portalu poradni Zawsze Jest Jakieś Wyjście https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/

PO DOKONANIU REJESTRACJI użytkownik uzyskuje dostęp do specjalistów m.in psychologów, pedagogów, specjalistów w dziedzinie uzależnień.

Osoba zarejestrowana na portalu poradni może zapisać się na konsultację, spotkanie on-line, spotkanie grupy wsparcia lub szkolenie ,w zależności od formy pomocy jaką oferują poszczególni specjaliści.

Zapisów można dokonywać poprzez wybranie specjalisty, a następnie zarezerwowanie, w dostępnym kalendarzu, dogodnego dla siebie terminu. Na podany podczas rejestracji adres e-mail specjalista potwierdzi zarezerwowaną wizytę.

Dostęp do zakładki "Baza Wiedzy" i zamieszczonych w niej materiałów NIE WYMAGA zarejestrowania się jako użytkownik portalu poradni Zawsze Jest Jakieś Wyjście.

dyrektor przedszkola

Godziny przyjmowania petentów przez dyrektora przedszkola

Czwartek: 9.00-15.00

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8.00-14.30

Kontakt telefoniczny z dyrektorem:  324720078

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program skrzydła w Caritas Archidiecezji Katowickiej

Caritas Archidiecezji Katowickiej podjęła się we wrześniu 2005 r. realizacji Programu Skrzydła, mającego na celu długoterminową pomoc dla najuboższych uczniów. Są to najczęściej dzieci z rodzin o bardzo złej sytuacji materialnej, rodzin wielodzietnych, dotkniętych bezrobociem lub alkoholizmem.

Czytaj więcej...

MEN - Zajęcia dodatkowe w przedszkolach

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że zajęcia dodatkowe w przedszkolach – zarówno obecnie jak i przed wprowadzeniem zmian w ustawie o systemie oświaty – trwają dla dzieci młodszych około 15 minut, a dla dzieci starszych maksymalnie 30 minut. Dla najmłodszych dzieci nie mogą być one dłuższe, ponieważ muszą być dostosowane do możliwości percepcyjnych przedszkolaków. „Badania psychologiczne potwierdzają, że dziecko w tym wieku może skupić się maksymalnie przez 30 minut” – mówi psycholog dziecięcy, dr Magdalena Śniegulska ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Kontakt telefoniczny z placówką Przedszkola "Wesoły dzwoneczek" w Mszanie

  ul. 1 Maja 81 : 32 4720078

 ul. Mickiewicza 88 (salki katechetyczne) : 885 980 000

Dziecięcy Telefon Zaufania

Szanowni Państwo,
 
z okazji Międzynarodowego Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci, Marek Michalak zapowiedział kampanię edukacyjną Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Czytaj więcej...

Copyright © 2021 Copyright Przedszkole Wesoły Dzwoneczek w Mszanie Rights Reserved.