sun

Dziecięcy Telefon Zaufania

Szanowni Państwo,
 
z okazji Międzynarodowego Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci, Marek Michalak zapowiedział kampanię edukacyjną Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Jej celem jest promocja telefonu zaufania wśród najmłodszych, uczulenie dzieci na to, że nikt nie ma prawa łamać ich podstawowych, zagwarantowanych w konwencji praw oraz  uświadomienie im, gdzie mogą szukać pomocy w razie pojawienia się problemu. Kampania ruszy w czerwcu. Na stronie Rzecznika Praw Dziecka uruchomiona zostanie specjalna zakładka, w której do pobrania będą materiały dla pedagogów i opiekunów, niezbędne do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych związanych z tematem.
 
 
Link do spotu: http://www.youtube.com/watch?v=UazLHvfNXc0
 
 
Z poważaniem,
Dział Komunikacji Społecznej
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Projekt unijny

Copyright © 2020 Copyright Przedszkole Wesoły Dzwoneczek w Mszanie Rights Reserved.