Wyniki rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021

Podajemy wyniki rekrutacyjne dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych.

Jednocześnie informujemy, iż w terminie od 8 kwietnia do 17 kwietnia 2020r. rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni złożyć do przedszkola pisemne "Oświadczenie woli przyjęcia" /w załączniku, dostępne również w wersji papierowej przy wejściu do przedszkola/ - jest to warunek niezbędny do dalszego etapu rekrutacyjnego!

Ostateczne listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane na stronie internetowej 20 kwietnia 2020 r.

Oświadczenie można złożyć:

- pocztą (decydować będzie data stempla pocztowego)

- fax nr 324720078

- w skrzynce pocztowej od razu po wejściu do przedszkola (przed domofonem)

Informujemy również, iż dzieci 6 letnie, których rodzice złożyli karty zgłoszenia do przedszkola zostały przyjęte.