Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

Pierwszy Dzień Wiosny

Ocena 0/5

Dziś w naszym przedszkolu było wesoło i kolorowo, a to za sprawą powitania wiosny przez naszych przedszkolaków.  Razem z dziećmi oraz nauczycielkami pożegnaliśmy zimę i przywołaliśmy wiosnę okrzykiem "Witaj wiosno!".  Podczas naszego wiosennego spotkania w parku w Mszanie, śpiewaliśmy wspólnie piosenki o tematyce wiosennej oraz tańczyliśmy do znanych dziecięcych przebojów. Nie zabrakło wiosennego przemarszu, podczas którego przegoniliśmy zimę, a powitaliśmy wiosnę głośno śpiewając piosenkę "Maszeruje wiosna".  To był wspaniały zielony dzień, pełen wesołych przygód, zapowiadający piękny początek nowej pory roku! 

Galeria zdjęć

Powitanie wiosny 18 IMG_6733 20260323_101430 IMG-20260323-WA0014 IMG-20260323-WA0065 20260323_125410 20260323_090200 Powitanie wiosny 10 Powitanie wiosny 11 Powitanie wiosny 1 Powitanie wiosny 2 Powitanie 3 Powitanie wiosny 4 Powitanie wiosny 5 Powitanie wiosny 6 Powitanie wiosny 7 Powitanie wiosny 8 Powitanie wiosny 9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności