Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI WIELKANOCNEJ

Ocena 0/5

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI WIELKANOCNEJ

 

Miło nam poinformować, że Powiatowy Konkurs Piosenki Wielkanocnej 
został rozstrzygnięty!  Jury w składzie:

- mgr Alina Grzegoszczyk – nauczyciel wychowania przedszkolnego  
- mgr Patrycja Gąsior - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczyciel muzyki
- mgr Joanna Dziwoki - nauczyciel wychowania przedszkolnego

nie miało łatwego zadania, gdyż poziom był bardzo wysoki. Przy ocenie występów Jury sugerowało się  spełnieniem warunków regulaminu, doborem repertuaru, warunkami głosowymi dzieci, oryginalnością interpretacji utworu, strojem oraz ogólnymi wrażeniami artystycznymi. 

Po burzliwych obradach zostali wyłonieni laureaci.

 

W kategorii 3,4 – latki:

 

I miejsce zajęła grupa: „Rozśpiewane Zajączki” 
z Przedszkola Publicznego nr 1 w Radlinie im. Gromadki Misia Uszatka.

Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Zając Malowany” .
Grupę do występu przygotowała Pani Weronika Kozielska oraz Pani Judyta Śniechota.

 

W kategorii 5,6 – latki:

 

I miejsce zajęła grupa „Liski” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łaziskach 

Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Wielkanocny Stół”  
Grupę do występu przygotowała Pani Michalina Wija.

 

II miejsce zajęła grupa „Żabki” z Przedszkola Publicznego "Bajkowe Wzgórze" w Skrzyszowie

Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Wielkanocny Stół”  
Grupę do występu przygotowała Pani Kamila Sitek oraz Pani Magdalena Barańska

 

III miejsce zajęła grupa „Smerfy” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Połomii

Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Z jajkiem i Zającem”
Grupę do występu przygotowała Pani Aurelia Salamon

 

Wyróżnienie otrzymały:

·       grupa „Muchomorki” z Publicznego Przedszkola nr 9 w Zespole Szkól nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. 
Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Święta już są tuż, tuż.”
Grupę do występu przygotowała Pani Anna Jezierska

·       grupa „Motylki” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Połomii
Grupa zaprezentowała się w piosence pt. „Wielkanocne życzenia” 
Grupę do występu przygotowała Pani Aneta Grzegoszczyk

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział. 
Dyplomy oraz podziękowania zostaną wysłane na podane adresy mailowe.  
Nagrody dla laureatów zostaną dostarczone osobiście do placówek do dnia 19 kwietnia. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności