Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

Podziękowania!

Ocena 0/5

Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II

 

Szanowni Państwo,

W imieniu swoim oraz rodziny dla której zorganizowaliśmy zbiórkę „Razem na Święta”, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, którzy razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia akcji charytatywnej.

Okazało się, że "Razem możemy więcej!"

Bardzo dziękujemy!!!!

 

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola

                               „Wesoły dzwoneczek” w Mszanie

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności