Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

Spotkanie z Dietetykiem

Ocena 0/5

Dużo z przedszkolakami rozmawiamy jak dbać o zdrowie i co należy jeść, aby być zdrowym, aby jednak bardziej podnieść świadomość dzieci w tym zakresie ramach projektu unijnego zaprosiliśmy do przedszkola dietetyka panią Justynę Marek.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z całego przedszkola. Najpierw grupy młodsze, a później starsze. Przedszkolacy podczas tego spotkania poznały podstawowe zasady prawidłowego odżywiania. Wspólnie z panią dietetyk klasyfikowaliśmy produkty spożywcze począwszy od produktów najzdrowszych i najbardziej wartościowych po te, które w odżywianiu mogłyby być wyeliminowane. Przedszkolaki uczyły się, jak komponować talerz i dlaczego warto jeść warzywa i owoce. Pani dietetyk tłumaczyła dzieciom, dlaczego należy ograniczyć słodycze i słodkie napoje. Składamy serdeczne podziękowania pani dietetyk za interesujące spotkanie i wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania oraz poświęcony nam czas.

Galeria zdjęć

Spotkanie z dietetykiem 5 Spotkanie z dietetykiem 4 Spotkanie z dietetykiem 3 Spotkanie z dietetykiem 2 Spotkanie z dietetykiem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności