Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

Ocena 0/5

„Chociaż słońce jasno świeci

Trochę smutne są już dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!”

 

    Jak ten czas szybko zleciał. Za każdym razem czujemy ogromną radość oraz dumę, że dzieci zostały dobrze przez nas przygotowane do szkoły, ale i smutek, że nie będziemy już towarzyszyć im w procesie dorastania i poznawania świata.

   23 czerwca  w naszym przedszkolu obyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy "Żabek" oraz "Kotków" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli ich rodzice.  Zgodnie z tradycją przedszkolaki swoje zakończenie rozpoczęły polonezem, w kolejnej części  odbył się występ artystyczny: wierszyki, piosenki i tańce. Dzieci podziękowały nauczycielom za dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Młodsi koledzy oraz koleżanki przyszli pożegnać wierszykami swoich starszych kolegów.  Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła każdemu absolwentowi przedszkola dyplom ukończenia przedszkola, biret oraz fotoksiążkę. Przyszedł też czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku na koniec występów. 

Życzymy sukcesów w szkole, nie zapomnijcie o nas!

UDANYCH WAKACJI!

Galeria zdjęć

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 1 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności