UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

Ocena 0/5

„Chociaż słońce jasno świeci

Trochę smutne są już dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!”

 

    Jak ten czas szybko zleciał. Za każdym razem czujemy ogromną radość oraz dumę, że dzieci zostały dobrze przez nas przygotowane do szkoły, ale i smutek, że nie będziemy już towarzyszyć im w procesie dorastania i poznawania świata.

   23 czerwca  w naszym przedszkolu obyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy "Żabek" oraz "Kotków" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli ich rodzice.  Zgodnie z tradycją przedszkolaki swoje zakończenie rozpoczęły polonezem, w kolejnej części  odbył się występ artystyczny: wierszyki, piosenki i tańce. Dzieci podziękowały nauczycielom za dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Młodsi koledzy oraz koleżanki przyszli pożegnać wierszykami swoich starszych kolegów.  Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła każdemu absolwentowi przedszkola dyplom ukończenia przedszkola, biret oraz fotoksiążkę. Przyszedł też czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku na koniec występów. 

Życzymy sukcesów w szkole, nie zapomnijcie o nas!

UDANYCH WAKACJI!

Galeria zdjęć

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 65 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 64 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 63 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 62 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 61 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 60 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 59 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 58 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 57 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 56 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 55 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 54 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 53 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 52 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 51 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 50 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 49 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 48 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 47 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 46 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 45 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 44 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 43 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 42 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 41 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 40 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 39 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 38 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 37 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 36 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 35 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 34 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 33 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 32 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 31 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 30 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 29 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 28 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 27 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 26 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 25 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 24 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 23 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 22 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 21 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 20 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 19 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 18 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 17 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 16 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 15 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 14 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 13 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 12 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 10 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 9 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 8 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 7 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 6 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 5 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 4 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 3 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 2 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.