Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Integracyjne warsztaty muzyczno - ruchowe rodziców z dziećmi pt.: „Letnia wyprawa”

Ocena 0/5

Z okazji zbliżającego się dnia Ojca grupa Myszek zaprosiła swoich rodziców na warsztaty integracyjne muzyczno - ruchowe pt. „Letnia wyprawa”.  Na początku odbyło się przywitanie rodziców z dziećmi i zaproszenie do wspólnej zabawy. Wyruszyliśmy w Letnią wyprawę przez morza i oceany z samymi przyjaciółmi. Każdy musiał przywitać się ze swoim przyjacielem i się ukłonić. Następnie pobudziliśmy trochę wyobraźnię. Wyobraziliśmy sobie że idziemy brzegiem morza. Zbierać duże  muszle i czuć gorący piasek pod stopami. Słychać szum fal miarowo uderzających o brzeg  raz po raz wdzierają się na plaże. Czuliśmy wtedy przyjemny chłód. W oddali widzieliśmy statek i biały żagiel. Od razu przyszła nam ochota popływać takim statkiem, ale aby popłynąć takim statkiem musieliśmy zostać marynarzami.  Marynarze wsiedli do łodzi dostali wiosło i miarowo wiosłując poruszali się po morzu raz po raz sprawdzając, czy widać coś na horyzoncie.  Dobre wiatry sprzyjały nam, dlatego podróżowaliśmy szybko i bezpiecznie, aż dopłynęliśmy na wyspę CZIKI-CZIKI. Mieszkańcy tej wyspy postanowili nas nauczyć ich narodowego tańca.  Troszeczkę zmęczyliśmy się podróżą i mieliśmy ochotę  płynąć przed siebie w dal… zanurkować i poznać życie w głębinach, poznać morskie stworki, które tam mieszkają – tak tez zrobiliśmy.  Po nurkowaniu  zobaczyliśmy pewien okręt. Okręt Syrenka z załogą, a na nim Klemensa Rufę, który właśnie przedrzeźniał kapitana, a to dlatego, że Klemens Rufa był kucharzem i robiąc zupę dla kapitana zrobił mu psikusa. Wsypał bardzo dużo solo do jego zupy. Kiedy kapitan ja skosztował bardzo się zezłościł i powiedział Klemensowi   „Ja ci pokaże!” Klemens Rufa ciągle uciekał przed Kapitanem, grał mu na nosie i robił do niego śmieszne minki. Kiedy już wróciliśmy z tej letniej wyprawy, nikt nam nie chciał uwierzyć, co widzieliśmy. A my położyliśmy się do łóżek i zasypiając  już z niecierpliwością czekaliśmy na kolejną wyprawę. Na zakończenie wyprawy dzieci odśpiewały piosenkę przygotowaną specjalnie dla tatusiów z okazji ich święta, zaprezentowały wierszyk oraz wręczyły tatusiom własnoręcznie zrobione laurki.  Na twarzach zarówno rodziców jak i dzieci podczas wspólnej zabawy gościł  nieustanny uśmiech, tak więc  wspólna zabawa byłą naprawdę udana! 

Galeria zdjęć

Integracyjne warsztaty muzyczno - ruchowe rodziców z dziećmi pt.:  „Letnia wyprawa”
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.