Dzień Pszczoły
W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pszczoły, który przypada 20 maja. To wyjątkowe święto było okazją, aby wszystkie grupy wspólnie poznały świat pszczół i dowiedziały się, jak ważną rolę pełnią w przyrodzie.
Tego dnia dzieci przybrały kolor żółty dzięki czemu zamieniły się w małe pszczółki i wprowadziły w przedszkolu radosną, wiosenną atmosferę.
Przedszkolaki rozmawiały o tym, jak pszczoły zapylają kwiaty, gdzie mieszkają oraz jak powstaje miód. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i muzycznych, które dostarczyły wszystkim wiele radości. Każda grupa wykonała także prace plastyczne inspirowane pszczołami, które ozdobiły sale i korytarze.
To był radosny i pełen wrażeń dzień, który pomógł dzieciom lepiej zrozumieć, jak ważne są pszczoły dla naszej planety.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!