Konkurs „EKO ZABAWKA”
W naszym przedszkolu odbył się konkurs na EKO ZABAWKĘ. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci oraz promowanie idei recyklingu i ponownego wykorzystania materiałów. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe: 3–4-latki i 5–6-latki.
W każdej z kategorii jury oceniało prace pod kątem pomysłowości, estetyki i zgodności z tematem. Mali artyści zaskoczyli wszystkich swoją wyobraźnią.
Wyniki konkursu:
Kategoria 3–4 latki:
I miejsce – Oliwier Talik
II miejsce – Szymon Wiśniowski
III miejsce – Witold Chrobok
Wyróżnienie – Piotr Wolny
Kategoria 5–6 latki:
I miejsce – Emilia Grabiec
II miejsce – Kamila Szermuszyn
II miejsce – Maria Adamczyk
III miejsce – Małgorzata Breguła
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Każda praca była wyjątkowa.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!