Warsztaty florystyczne dzieci z mamami – wspólne chwile pełne uśmiechu.
Warsztaty florystyczne dzieci z mamami – wspólne chwile pełne uśmiechu.
W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe warsztaty florystyczne, podczas których dzieci wraz ze swoimi mamami mogły wspólnie spędzić czas w twórczej i pełnej radości atmosferze. Spotkanie poprowadziła profesjonalna florystka, która wprowadziła uczestników w świat roślinnych kompozycji. Przedszkolaki ze swoimi mamami stworzyli piękne kompozycje, które wręczyli mamom w prezencie. Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała kreatywność małych artystów.
Warsztaty były nie tylko okazją do rozwijania zdolności manualnych i wyobraźni ale przede wszystkim czasem budowania bliskości oraz wspólnego przeżywania radosnych chwil.
Serdecznie dziękujemy naszej florystce za inspirujące spotkania. Dziękujemy również wszystkim mamom za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!