Logo Przedszkole Wesoły Dzwoneczek

FESTIWAL TALENTÓW

Ocena 0/5

7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się  festiwal talentów, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swój talent. Mogliśmy obejrzeć występy recytatorskie, występ wokalny, pogadankę o kosmosie jak również umiejętność mnożenia przez dziecko 5 - letnie. Dzieci wykonywały swoje popisy na forum całego przedszkola, co wiązało się z ogromną tremą, którą również trzeba było pokonać. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały występy innych, nagradzały artystów zasłużonymi brawami. Głównym celem festiwalu talentów było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów oraz podniesienie poczucia własnej wartości, a także zachęcenie pozostałych dzieci do wzięcia udziału w następnym roku. 

Galeria zdjęć

FESTIWAL TALENTÓW 1 FESTIWAL TALENTÓW 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności