Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie”

Ocena 0/5

Nasze przedszkole w bieżącym roku szkolnym realizowało projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie”. Głównym celem projektu było kształtowanie i poszerzanie  świadomości ekologicznej. Realizacja projektu „W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie” była nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim zalążkiem edukacji proekologicznej. Zachęcała dzieci do odkrywania świata, pobudzała kreatywność, dawała radość tworzenia ale przede wszystkim  pokazywała, jak wiele zależy od nas samych. Jak młody człowiek każdego dnia i w każdej sytuacji może wiele zdziałać w kierunku dobra planety Ziemi. Dzieci uczyły się ochrony przyrody poprzez wykorzystywanie w swojej pracy twórczej materiałów i przedmiotów niepotrzebnych bądź zużytych oraz poprzez oszczędne gospodarowanie materiałami plastycznymi. Realizowane na zajęciach zagadnienia łączyły teorię z praktyką i pozwalały bliżej poznać wybrane zagadnienia związane z ochroną przyrody,

Galeria zdjęć

Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 101 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 100 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 99 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 98 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 97 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 96 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 95 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 94 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 93 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 92 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 91 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 90 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 89 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 88 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 87 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 86 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 85 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 84 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 83 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 82 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 81 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 80 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 79 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 78 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 77 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 76 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 75 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 74 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 73 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 72 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 71 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 70 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 69 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 68 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 67 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 66 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 65 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 64 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 63 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 62 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 61 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 60 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 59 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 58 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 57 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 56 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 55 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 54 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 53 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 52 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 51 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 50 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 49 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 48 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 47 20211008_131404 20211008_130802 20211008_130827 20230310_102832 20230310_102419 20230310_102537 20230310_102652 20230420_131002 20230420_130733 20230420_130759 20230420_130812 20230329_111404 20230329_110050 20230329_110102 20230329_110648 20230329_110948 20230403_132837 20230403_130750 20230403_131604 20230403_132040 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 24 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 23 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 22 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 21 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 20 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 19 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 18 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 17 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 16 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 15 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 14 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 13 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 12 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 11 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 10 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 9 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 8 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 7 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 6 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 5 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 4 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 3 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 2 Ogólnopolski projekt edukacyjny „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.