Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

"Razem na święta"

Ocena 0/5

“Kiedy pomagamy innym,  Pomagamy sobie, ponieważ  wszelkie dobro, które dajemy,    zatacza koło i wraca do nas”  - Flora Edwards

Po raz kolejny nasze przedszkole przeprowadzi akcję pomocową „Razem na Święta”.

Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot  i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. 

Chcemy pomóc rodzinie zamieszkującej naszą gminę, która znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Jesteśmy przekonani, że wsparcie, jakie rodzina otrzyma, będzie najlepszym sygnałem, że nie jest sama i zawsze jest ktoś, kto o niej pamięta.

Rodzina została wytypowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie.

Zbiórka będzie prowadzona w dniach:

27.11.2023r.- 15.12.2023r.   

w naszym przedszkolu.

Bardzo prosimy wszystkich o zaangażowanie się w akcję pomocową!!

Potrzeby rodziny :

1.    chłopiec 4 lata, 110 cm, buty 26- potrzeba kurtkę zimową, buty zimowe i spodnie dresowe.

2.    dziewczynka 7 lat, 128 cm, buty 29- potrzeba kurtkę zimową nieprzemakającą i buty zimowe, może także bluzeczkę lub sukienkę.

3.    chłopiec 9 lat, 134 cm, buty 34- potrzeba kurtkę zimową, buty zimowe i spodnie dresowe.

4.    chłopiec 10 lat, 134 cm, buty 34- potrzeba kurtkę zimową, buty zimowe i spodnie dresowe.

5.    kobieta rozmiar M, buty 39 potrzeba buty zimowe, kurtkę zimową.

6.    mężczyzna rozmiar M, buty 41- potrzeba buty zimowe.

* Ponadto rodzinie zepsuł się odkurzacz. 

* Rodzina lubi grać w gry planszowe wspólnie z dziećmi.

Za zaangażowanie, pomoc i wszystkie przejawy dobroci

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.