Ustawienia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Ocena 0/5

Miś ma w oczach szklane kulki,
Po to misiem jest,
żeby było kogo tulić
kiedy pada deszcz.
Miś ma wszystko czego trzeba,
żeby misiem być,
by do łóżka go zabierać,
żeby o nim śnić.
Miś ma łapy bardzo miękkie,
po to misiem jest,
żeby trzymać go na ręku
kiedy tylko chcesz.

Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, to zabawka na dobre i na złe. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.
Z okazji "Światowego Dnia Pluszowego Misia" 24 listopada każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię pluszowego misia, bawiły się do misiowych przebojów i poznały misie z bajek dawnych lat. Nie zabrakło również wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Każda grupa przedszkolna uczciła ten dzień na swój sposób i wykonała piękne, misiowe prace plastyczne, które rodzice mogli podziwiać na gazetkach.  Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami i pokazać im swoje ukochane przedszkole. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Galeria zdjęć

Grupa sówki dzień pluszowego misia Grupa Żabki Grupa Żabki Grupa Żabki i Myszki Grupa Żabki Grupa Pszczółki Grupa Pszczółki Grupa Myszki Grupa Żabki i Myszki