Dzień Dziecka w "Dzidzi Wiosce"
W poniedziałek z okazji Dnia Dziecka całym przedszkolem wyruszyliśmy na wycieczkę do „Dzidzi Wioski” w Wilczej. Na szczęście pogoda nam dopisała. Czekało na nas mnóstwo atrakcji, począwszy od spotkania z leśniczym, poprzez samodzielne tworzenie okolicznej przypinki, zabawę na kolorowym dmuchańcu, aż po naukę dojenia krowy. Nie zabrakło też świetniej zabawy na zjeżdżalni, huśtawkach, w ciuchci, w drewnianym domku i na wielkiej łące... Graliśmy w piłkę, łapaliśmy bańki mydlane. W tym wszystkim najważniejszy był posiłek, kiełbaski z grilla. Dzieci z zadowoleniem oraz uśmiechami na buzi wróciły do przedszkola. To były dzień pełen radości, uśmiechu i wspaniałych wspomnień!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!